Vrijdag 4 januari 2008

Een uniek concept!

Marktleider Gamko komt op de komende Horecava met een - voor de Horeca - uniek concept. Gamko viert haar 50-jarige bestaan in 2008 met de komst van de Flexbar. Om deze lijn goed in de markt te zetten is de Bar Configurator ontwikkeld.

Samen met Gamko maak je je eigen droombar met behulp van het configuratie tool. Loop door de virtuele wereld, experimenteer met combinaties, speel met de bouwstenen en probeer verschillende opstellingen totdat je tevreden bent met het resultaat. Als eindresultaat heb je een 2D bovenaanzicht, een 2D vooraanzicht (beide met maatvoeringen en technische aansluitingen), een realistisch 3D beeld en direct een offerte!

De nieuwe productlijn; een oneindige hoeveelheid combinaties van een gekoeld flexibel barsysteem met o.a. EQUAL-LED verlichting en een centraal slotsysteem. Het principe van de nieuwe productlijn is eenvoudig; met ± 140 verschillende bouwstenen kun je oneindig combineren (er zijn ruim 1 miljoen combinaties mogelijk) om tot je eigen droombar te komen.

Kortom... ’n miljoen redenen om voor Gamko te kiezen!

horecava